Okulary z bocznymi osłonami Gogle ochronne Optyczne okulary korekcyjne -0,5 do -6,0
Zakres cen: od 43,27 zł do 119,25 zł
Opis
Okulary z bocznymi osłonami Gogle ochronne Optyczne okulary korekcyjne -0,5 do -6,0 oraz do czytania +0,5 do +0,6
Okulary z bocznymi osłonami, z filtrem UV, mają solidną oprawę – oprawa z tworzywa sztucznego. Dodatkowo z opcją szkieł fotochromowych. Mogą służyć jako Gogle do uprawiania różnych sportów.
Możesz wybrać standardową wadę wzroku (dla obu oczu jednakowa wada) lub dostosować dla każdego oka osobno inną wadę wzroku.
Jeśli potrzebujesz okularów do krótkowzroczności z wadą -1.75, proszę kupić -175.
Jeśli potrzebujesz okularów do czytania z wadą +1.75, proszę kupić +175.
1. Jeśli chcesz zmienić odległość źrenicy, to wyśli wiadomość do sprzedawcy lub zanotuj. Standardowy rozstaw źrenic to 62-64mm
2. Te okulary są dla krótkowidzów (to znaczy do dali; minusy) i produkowane są ze szkłami o mocy (-0.5 do-6.0).
Możesz wybrać okulary ze szkłami fotochromatycznymi (ściemniającymi się pod wpływem światła i UV)
Możesz wybrać oprawki z Soczewką fotochromową
Możesz wybrać inne warianty soczewek jeśli masz astygmatyzm lub potrzebujesz szkieł z cylindrami – wyśli wiadomość do sprzedawcy.
Dostosuj:
Brak astygmatyzmu: prawe oko (-6.0~+6.0), lewe oko (-6.0~+6.0), rozstaw źrenic PD (40~80).
Przykład 1:
Prawa (OD): Kula ______, Lewa (OS): Kula ______, PD: ______mm
Mają astygmatyzm: stopień prawego oka (-6,0 ~ + 6,0), astygmatyzm prawego oka (-2,0 ~ + 2,0), oś astygmatyzmu prawego oka (0 ~ 180), stopień lewego oka (-6,0 ~ + 6,0), lewy astygmatyzm oka (-2,0 ~ + 2,0), oś astygmatyzmu lewego oka (0 ~ 180), odległość źrenicy (40 ~ 80)







Informacje dodatkowe
| Waga | 0,040 g |
|---|---|
| Wymiary | 16 × 5 × 3 cm |
| Nazwa marki | BINSYSU |
| Pochodzenie | CN (pochodzenie) |
| Obowiązujące scenariusze | Wnętrze domu |
| Płeć | KOBIETY |
| Typ stylu | Kwadrat |
| Numer modelu | 3379Glasses |
| Typ przedmiotu | EYEWEAR |
| Rodzaj produktu | Modne okulary przeciwsłoneczne |
| Nazwa działu | DOROSŁY |
| Materiał ramy | plastik |
| Typ elementu | ŁATWE |
| Substancja wzbudzająca szczególnie duże obawy | Brak |
| Materiał soczewek | Poliwęglan |
| Atrybut optyczny soczewek | lustro, UV400 |
| Wysokość soczewki | 37mm |
| Szerokość obiektywu | 65mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny (kontynent) |
| Typ okularów | Okulary przeciwsłoneczne |
| Certyfikacja | Ce, Żaden |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.